O Nas

Firma MDB Poland Sp z o.o. istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Od 2012 roku należymy do międzynarodowej grupy EURONYL Plastics Group, w skład której wchodzą najbardziej profesjonalni producenci wtryskarek w Europie.

 

MDB Polska jest nadal zaangażowana w utrzymanie wiodącej pozycji strategicznej na swoich istniejących niszowych rynkach w branży urządzeń, ogrzewania i zbiorników wiertniczych, a także dalsze umacnianie swojej początkowej pozycji na rynkach, które wymagają skomplikowanych technicznych elementów gumowych.

 

MDB Poland będzie to robić, stale inwestując w badania i rozwój, aby pozostać w czołówce technologii, zapewniając swoim pracownikom szkolenia i przywództwo w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy oraz koncentrując się na długoterminowych partnerstwach zarówno z klientami, jak i dostawcami.

 

MDB Poland jest korporacją zintegrowaną, posiadającą możliwości w zakresie badań i rozwoju mieszanek (receptura), oprzyrządowania (produkcja, projektowanie, budowa, konserwacja i naprawy), projektowania komponentów (wsparcie projektowania i rozwoju CAD), formowania wtryskowego i automatyzacji procesów gumowych. „Innowacje” i oferowanie „Kompleksowych rozwiązań” to nasze narzędzia obniżające całkowity koszt posiadania (TCO) naszych klientów.

 

MDB Poland jest w pełni zorganizowaną firmą zapewniającą najwyższe standardy jakości, dlatego mamy zainstalowaną prawidłową konstrukcję z pełnym, lokalnym i niezależnym zarządem. Niezbędne homologacje takie jak: Certyfikat ISO 9001: 2008 oraz zastosowanie narzędzi takich jak FMEA, PPAP, SPC,… Nasza firma przeszła już audyty klientów według ISO 9000, VDA 6.3 oraz odpowiednich systemów audytów klientów.

 

MDB Poland zatrudnia już prawie 50 osób i dysponuje w pełni nowym wyposażonym obiektem. Najstarszy sprzęt, jaki znajdziesz, jest datowany na 2015 rok czyli jest całkiem nowy !! Spełnia najostrzejsze wymagania w zakresie zużycia energii, właściwości technicznych i absolutnie bardzo niskich kosztów utrzymania i nakładu pracy. Obsługujemy zakres od 200 ton do 900 t, czyli największej wtryskarki do gumy w Polsce. W pełni zautomatyzowany z robotem do obsługi rachunków i jednostką manipulacyjną. Łącznie posiadamy 18 wtryskarek (2016 rok) i ciągle rozbudowujemy nasz park maszynowy. Obecnie dalej rozbudowujemy nasze budynki i osiągniemy w 2016 r.> 2 500 m2, a do końca 2017 r. Do 4000 m2.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 mdb-poland.pl.hostingasp.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.