Jakość

System jakości

 

Nasz system zarządzania jakością ISO 9001: 2008 obejmuje cały proces produkcyjny, w tym badania i rozwój.
Ten dobrze rozwinięty system jakości gwarantuje, że nasze wyroby i usługi są gotowe zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów, takich jak wymiary, grubość, właściwości mechaniczne.

Polityka Jakości

 

Jakość to nasz przepis na poprawę naszej przewagi konkurencyjnej. Co więcej, szybkość wprowadzania wszelkich ulepszeń na rynek jest kluczową wartością naszego skupienia się na satysfakcji klienta.
Nasi oddani pracownicy są naszym głównym atutem, ponieważ potrafią „wprawić sprawy w ruch”. Nasz zespół nieustannie dąży do poszerzania granic wykonalności poprzez doskonałą kontrolę i zrozumienie naszych procesów. Przekładamy tę wiedzę na procedury i instrukcje, aby wyeliminować ryzyko błędów ludzkich. Losowe pobieranie próbek zapewnia stały poziom jakości w hali produkcyjnej.

 

Dążymy do długotrwałej współpracy z naszymi dostawcami, aby stale polepszać jakość, ponieważ jakość kupowanych towarów ma bezpośredni wpływ na nasze własne standardy jakości.
Aby uszanować i zagwarantować nasze obietnice złożone klientom, dostawcom i innym osobom, stosujemy naukowo sprawdzone techniki.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 mdb-poland.pl.hostingasp.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.